Kamboçya Vizesi

Servis Kiralama Ankara

Servis Kiralama Ankara. Her Türlü Servis Kiralama Hizmetleri verilmektedir. Most Grup olarak Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık Ankara Servis Kiralama hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarız.

0545 571 7571  [email protected]

Sayfa İçindekiler;

1 Servis Minibüs Kiralama Ankara

2 Minibüs Kiralama Ankara

3 Servis Kiralama Fiyat

4 Günlük Servis Minibüs Kiralama

5 Ankara Servis ve Minibüs Kiralama Fiyatları

6 Düğün İçin Servis Minibüs Kiralama Ankara

6.1 Düğün İçin Servis Minibüs Kiralamanın Kazandırdıkları

7 Servis Kiralama İstanbul

8 Düğün Servis Taşımacılığı İstanbul

9 Kına Gecesi İçin Servis Minibüs Kiralama Ankara

10 İstanbul’da Servis ve Minibüs Kiralama Hizmeti

  • 10.1 İstanbul’da Servis ve Minibüs kiralama Hizmetinde dikkat edilmesi gereken konular
  • 10.2 Kiralama Fiyatları – Ücret Bilgisi
  • 10.3 Hizmet Bölgelerimiz;

 

Düğün İçin Servis Minibüs Kiralama Ankara

Düğününüz için gelen misafirlerin ulaştırılması için servis aracı kiralama ve minibüs kiralama hizmeti
Nişanınız için misafirlerin ulaştırılmasına servis kiralama ve minibüs kiralama
Gezi Turları ve firma etkinlikleriniz dahil tüm seyahat organizasyonlarınıza servis aracı ve minibüs kiralama
Ankara Servis aracı ve minibüs kiralama için bize 0545 571 75 71 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Düğününüz için insanların toplu olarak ulaşımını sağlamak büyük problemdir. Hele ki misafirleriniz başka bir şehirden veya yabancı ülkeden geliyorsa bu kişileri bir araya toplamak oldukça zordur. Minibüs kiralama hizmeti verirken aynı zaman da bu kişilerin otobüs terminalinden veya hava alanından karşılanması için servis kiralama hizmeti vermekteyiz.

Düğün organizasyonuna özel servis ve minibüs kiralamada bütün sorumluluklarınızı biz üstleniyoruz. Düğün bitiminde gelen misafirlerinizin otellerine, alınan otobüs terminaline veya hava alanı gibi ulaşım sağlamak üzere tüm ulaşımlarını sağlıyoruz.

Günlük Servis Minibüs Kiralama

Tüm transferlerinizde 17 kişilikten, 29 kişilik, 31 kişilik, 46 kişilik ve 54 kişiliğe kadar araç seçenekleri ile şoförlü servis ve minibüs aracı kiralama hizmeti sağlamaktayız. Otobüs kiralama hizmetinde kullanılan araçlar üst model segment araçlardır.

Düğün Servis Taşımacılığı İstanbul

Yaz mevsiminin en yoğun temposu düğünlerle geçer. Tüm evlenme programı yapan çiftler genelde hava koşullarından dolayı sıcak havalarda düğün tertip eder. Düğün servis taşımacılığı hizmeti almanız misafirlerinizin düzenli bir şekilde ulaşım yapmasını sağlar ve aynı zamanda rahatlıkla evlerine dönüşlerini yapmalarına yardımcı olur. Özellikle şehir dışından gelen ve düğün ’ün olduğu konuma yabancı olan kişilerin ulaşımda ki yaşayacakları problemlerin önüne geçmiş olursunuz.

Düğün servis taşımacılığı istanbul hizmetini gerçekleştirirken yaşadığınız ulaşım problemini kafanızdan attırıyor ve tamamen firma olarak bizler üstleniyoruz. Siz sadece kişilerin alınacağı adres bilgisini ve varış noktasını bildiriyorsunuz, gerisini uzman personellerimiz sorunsuz şekilde hallediyor.

Ayrıca tüm şehirlerarası servis kiralama etkinliklerinde D2 belgesi ile yapılmakta olup, araçta olacak tüm yolcuları Ulaştırma Bakanlığına bildirmekteyiz.

Kına Gecesi İçin Servis Minibüs Kiralama Ankara

Kına gecesi gibi kalabalık organizasyonların en büyük sorunu ulaşımdır. Gelecek misafirlerinizin transferleri ve ulaşımı için servis aracı kiralaması yaparak hem zamanlamayı yapabilir hem de onların ulaşımdaki tüm problemlerini çözebilirsiniz. Malum kına gecesi gibi etkinliklerin bitiş saati genellikle gece saatleri olduğu için misafirlerinizin geç saatlerde evlerine ulaşımlarını sorunsuz bir şekilde yapmalarını sağlarsınız.

Kına gecesinde gelen davetlilerin ulaşımı için gruplar halinde ayırarak özel araç ile ulaşım sağlamasına zorlanmak yerine toplu ulaşım sayesinde bu sorundan kurtulmuş olursunuz. Kına gecesi için yaşanılan birçok yoğunluğun arasına misafirlerin ulaşım derdini düşünmemiş olursunuz. Sektörde alanında tüm bilgi ve deneyime sahip şoförlerimiz ile konuklarınızın ulaşımını güvenli ve huzur içerisinde sağlayacaktır.

Ankara’da Servis ve Minibüs Kiralama Hizmeti

Ankara gibi kalabalık şehirlerde servis ve minibüs kiralama yapan birçok şahıs ve firma bulunmaktadır. Tercihinize göre size en uygun gelen servis ve minibüs kiralama hizmeti veren herhangi bir firmadan çalışma talep edebilirsiniz. Ancak servis ve minibüs kiralama yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor, bunlardan bazılarını sıralayacak olursak;

 1. Servisi kiralamada araç kapasitesinin belirlenebilmesi için kullanacak net kişi sayısı,
 2. Servisin hangi günde kiralanacağı ve hangi saatler arasında bulunması gerektiği,
 3. Servis aracının işine başlayacağı ilk adres bilgisi,
 4. Servis aracının gideceği güzergahlar,
 5. Servisin ne kadar süre bekleme yapacağı,
 6. Servisin organizasyondan sonra dönüş yapacağı saat,
 7. Servisin hangi amaç ile kullanılacağı,
 8. Servis kullanacak kişilerin eşya anlamında doluluk oranı,
 9. Serviste insanların haricinde götürecek eşyaların olup olmadığı,
 10. Servisin belirlenen mesafe dışına çıkması durumunda ücretlendirmenin nasıl yapılacağı konusunda ki tüm bilgiler servis kiralama şirketine eksiksiz olarak bildirilmelidir.

Ankara Servis ve Minibüs Kiralama Fiyatları

Servis kiralama fiyatları oluşturulurken bir çok kriter göz önüne alınmaktadır. Bu kriterlerden bazıları kiralamanın süresi ve bu süre içerisinde yapılacak olan toplam mesafe, araç kiralamada kullanılacak aracın kapasitesi, minibüs’ün kiralama yapılacağı gün ve saat gibi pek çok etkenler maliyetleri değiştirmektedir.

İstanbul’da servis ve minibüs kiralama için bize 444 1 392 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Fiyatlandırmada servisi kullanacakların sayısı, servis aracının yapacağı ortalama mesafe ve servisin kiralama yapılması istenilen saatler göz önüne alınarak servis kiralama şirketi net bir ücret tarifesi size sunacaktır. Servis kiralama ücretinde karşılıklı anlaşma sağlanması sonucunda servis kiralama hizmetini tereddütsüz alabilirsiniz.