Şoförlü Araç Kiralama – Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama - Ankara Şoförlü Araç Kiralama
Şoförlü Araç Kiralama, Ankara da şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanmak için hemen bizim ile iletişime geçiniz. Tel: 0545 571 75 71

TÜM GÜN ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA
Ankara Şoförlü Araç Kiralama
Ankara Şoförlü Araç Kiralama; belirli bir programınız için araca mı ihtiyacınız var ? O halde bizi arayın programınız boyunca aracımız ve şoförümüz size eşlik etsin programınızı rahatça gerçekleştirin.

Trafik stresi, toplu taşıma kullanımı ve otopark sorununu ortadan kaldıran bu hizmet hem ekonomik hem de çok pratik.

Ekonomik, Lüks ve VIP araçlarımız hizmetinizdedir.

Son model araçlar, Kaliteli hizmet, Profesyonel Sürücüler, yabancı dile bile sürücüler.

Araçlarımızda Covid – 19 önlemleri alınmaktadır !
Araç Tahsis
Ankara Şoförlü araç kiralama hizmeti olarak Sizlere özel Araç Tahsis hizmeti de vermekteyiz. Sizi özel şoförümüzle havaalanında karşılayalım. Trafiği, zaman kaybını, otopark aramayı yani ulaşımla ilgili hiçbir şeyi düşünmeden siz, iş yada özel programlarınıza konsantre olun.

Butik Transfer
Butik Transfer hizmetimiz; Organizasyon, gezi, eğitim, açılış, kutlama, kültür, sanat, eğlence, şirket ve benzeri tüm etkinlik transfer ihtiyacınızı belirtin, size özel bir programı anında belirleyelim. Ekonomik-Güvenli-Konforlu transferin keyfini sürün.

V.İ.P Transfer
Vip transfer Hizmetimiz; Dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. VIP araç seçenekleriyle prestij, konfor ve güveni yaşayın.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK
Şehirlerarası Şoförlü Araç Kiralama
Ankara, çıkışlı veya Ankara girişli şehirlerarası seyahatlerinizde talep ettiğiniz araçlarımızdan şoförlü araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir ve deneyimli uzun yol sürücülerimizle keyifli ve güvenli yolculuklar yapabilirsiniz. Araçlarımız ve sürücülerimiz şehirlerarası yetki belgelerine sahiptir.

HAVALALANI TRANSFERİ
Havaalanı transfer hizmetimiz; Adresinizden havaalanına, havaalanından adresinize size tahsis edilen aracımızla trafik stresi ve yol arama sıkıntısı çekmeden yolculuğunuzun keyfini çıkarın. havaalanı transferi

TURİZM TAŞIMACILIĞI
Turizm Taşımacılığı Hizmetimiz; Belirlemiş olduğunuz turizm bölgesine yapacağınız gezilerde, rehberlerimiz ve ikramlı turizm araçlarımız (minibüs/ midibüs/ otobüs) sizlere eşlik edecektir.